dimecres, 12 de febrer de 2014

Persones Membres dels Consells Escolars Municipals representant a CCOO PV

Aqui teniu el llistat i correu de contacte de les persones que ens representen i que s'han oferit a fer públic el seu correu per que us pugueu posar en contacte amb ells si teniu alguna iniciativa que aportar per als Consells respectius.

Localitat
Delegades i delegats
Albal
E. Públic
Maria Teresa Bosca Lloret
maitebosca@gmail.com
Aldaia
E. Públic
Paqui Grimaldo
paquigri@gmail.com
Alfafar
E. Públic
Maria Fuster Fajardo
mafufa@ono.com
Algemesi
E. Públic
Susana Gonzalez Corcoles
susani0@hotmail.com
Almassora
E. Públic
Toni Clausell
toniclausell@hotmail.com
Sindicat
Jonatan  De La Torre Gòmez
jonatandelatorre@gmail.com
Benicàssim
Sindicat
Charo Díez Bajo
xaro10@gmail.com
Burjassot
E. Privat i concertat
Inmaculada Senent Valls
inmasenent@hotmail.com
Sindicat
Isabel Magalló Albert
isabelmagall@yahoo.es
Castelló
Sindicat
Carmen Palanques Castillo
correudepali@hotmail.com
El Puig
E. Públic
Adolfo Momparler Martinez
adlkh0411@gmail.com
Manises
E. Públic
Rafael Almoguera Latasa
ralmoguera@silla.es
Orpesa
E. Públic
Edugivis Gomez Rodriguez
eduvigis59@hotmail.com
Tàfol Nebot
tafolnebot@gmail.com
Sindicat
Mila Garcia Igual
mgarcia@pv.ccoo.es
Puçol
E. Públic
Pedro Ignacio Gomez Montero
pegomo50@hotmail.es
Requena
Sindicat
Isabel Garcia Hernandez
hergaeli@gmail.com
Sagunt
Sindicat
Joaquin Estal Lizondo
ximoesliz@hotmail.com
Sedaví
Sindicat
Alvaro Diaz Olivares
alvaro.carrefour@fecoht.ccoo.es
Silla
E. Públic
Francesc Joan Lopez Sanchez
francescjlopez@gmail.com
Monòver
E. Públic
Purificación Díaz Vera
pdiaz@pv.ccoo.es
Torrent
Sindicat
Jordi Velasco LLastarry
mckallyster@hotmail.es
València
E. Públic
Ferran Vicent Garcia Ferrer
ferran.garcia@pv.ccoo.es
Sindicat
Neus Carrasco Llopis
neus.carrasco@pv.ccoo.es
Vila-Real
E. Públic
Rafael Martinez Torres
rafael.martinez@pv.ccoo.es

Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada